2019-2020

PROCEDURE

Kinderen kunnen doorheen het huidige schooljaar rechtstreeks ingeschreven worden in onze school. Graag maken we met u een afspraak zodat we voldoende tijd kunnen voorzien om de inschrijving in orde te brengen. Een afspraak kan u maken via het telefoonnummer 016/23 35 31 of via een mail naar Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

INSCHRIJVINGEN GEBEUREN STEEDS IN DE LAGERE SCHOOL - MECHELSEVEST 2

 

Inschrijven voor schooljaar 2019 - 2020 (huidig schooljaar)

Overzicht vrije plaatsen:

2017: 6 vrije plaatsen

2016: 20 vrije plaats

2015: 4 vrije plaatsen

2014: 11 vrije plaatsen

1ste leerjaar: 17 vrije plaatsen

2de leerjaar: 13 vrije plaatsen

3de leerjaar: 23 vrije plaatsen

4de leerjaar: 18 vrije plaatsen

5de leerjaar: 17 vrije plaatsen

6de leerjaar: 3 vrije plaatsen 

 

Wenst u een kijkje te nemen in onze school dan kan dit uiteraard. Hierbij vragen we wel om een afspraak te maken. Op deze manier kunnen we voldoende tijd vrij maken om een rondleiding doorheen onze school te geven. Een woordje uitleg over onze werking, een kijkje in de klassen, antwoorden op allerlei vragen,... 

Wees dus meer dan welkom in onze school!